Templates by BIGtheme NET

Pas ndarjes, Pete Davidson bllokon Ariana Granden, këngëtarja i shpreh dashurinë

Pete Davidson dhe Ariana Grande i kanë dhënë fund lidhjes së tyre para disa javësh. Por mesa duket ata nuk duan t’ja dinë më për njëri-tjetrin. Një burim për “Us Weekly”, ka treguar se aktori i humorit i ka bërë bllok këngëtares pasi ka zgjedhur të distancohet nga të gjitha gjërat që ndikojnë në shëndetin e tij mendor.
Lajmi është konfirmuar nga vetë këngëtarja Ariana, e cila duke iu përgjigjur një fansi, tregoi se ishte bllokuar nga ish-i fejuari.

“Unë do të kem një dashuri të pakushtëzuar për të dhe nëse keni keqkuptuar projektin tim të fundit, ndoshta keni marrë mesazhin e gabuar,”,  u shpreh Ariana për ish-të fejuarin e saj. 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto