Templates by BIGtheme NET

Banorët e Shkozës në protestë, kundër shembjeve të banesave

Banorët e Shkozës janë duke protestuar këtë mbrëmje kundër shembjeve të banesave.  Protestuesit kanë bllokuar rrugën.  Duhet të themi se këto banesa janë skualifikuar nga procesi i legalizimit.

Edhe ata njësoj si banorët e Unazës së re, atë të Bulevardit të ri dhe ata që preken nga devijimi i Lanës, kërkojnë dëmshpërblim të plotë për banesën e tyre.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto