Templates by BIGtheme NET

Rita nuk kursehet për prindërit, iu bën dhuratën që kushton1.3 milion paund

Qëe lidhur shumë me familjen e saj dhe që kujdeset edhe për ta, kjo tashmë duket. Fjalën e kemi për Rita Orën e cila kalon shumë kohë me prindërit e saj, madje nuk kursehet edhe për dhurata ndaj tyre.

Rita Ora ka vendosur që shtëpinë e saj luksoze në Londër që kushton rreth 1.3 milion paund t’ua dhurojë prindërve të saj. Sigurisht që ky vendim ka lumturuar shumë prindërit e këngëtares shqiptare, të cilët nuk kanë ngurruar të publikojnë shpeshherë pamje nga brenda shtëpisë, që duket me të vërtetë shumë luksoze.

Shtëpia është e përbërë nga 6 dhoma gjumi dhe nëna e Ritës, Vera, është kujdesur vetë për të gjithë dekorin e saj. Një dhuratë shumë e bukur kjo që një fëmijë ju bën prindërve.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto