Templates by BIGtheme NET

Merr flakë banesa në Shkodër, humb jetën e moshuara

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Shkodër pasi  ka marrë flakë një banesë dhe brenda saj ndodhet një e moshuar e cila ka humbur jetën. Mësohet se e moshuara jetonte e vetme në banesë dhe ka humbur jetën si pasojë e asfiksimit dhe djegies.

Në vendngjarje kanë mbërritur edhe forcat e zjarrfikëse si edhe efektivë të policisë. Ende nuk bëhen të ditura shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes së rëndë si dhe identiteti i të moshuarës.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto