Templates by BIGtheme NET

Makina përplas për vdekje dy këmbësorët në Durrës

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e sotme në rrugën e ish-kënetës në Durrës.

Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje dy këmbësorë, identiteti i të cilëve nuk bëhet ende i ditur.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe një hetim ka nisur për zbardhjen e aksidentit.

Drejtuesi i automjetit tip “Benz” që përplasi këmbësorët, është ndaluar nga policia.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto