Templates by BIGtheme NET

ME VIDEO/ Shpërthim në qendër të Parisit, disa të plagosur

Një shpërthim ka ndodhur në një furrë buke në qendër të Parisit dhe deri më tani raportohet për disa të plagosur. Numri i të plagosurve nuk dihet ende. Po kështu nuk dihet ende edhe  shkaku i këtij shpërthimi, por ngjarja ka shkaktuar panik në të gjithë zonën përrreth.

Policia iu ka bërë thirrje qytetarëve që të shmangin sa më shumë kalimin në këtë zonë, për shkak se ende vijon të jetë i pranishëm rreziku.

Video nga vendngjarja:

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto