Templates by BIGtheme NET

Denoncimi te Berisha: Në mitingun e Ramës në Vlorë folën trafikantë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të një qytetari, i cili pretendon se në anti-mitingun e djeshëm të kryeministrit Rama të organizuar në Vlorë, kanë folur dhe trafikantë.

Qytetari denoncues shkruan se ditën e djeshme i pranishëm në anti-miting ka qenë Demir Licaj dhe i biri, që sipas denoncuesit janë njerëz të dënuar nga drejtësia dhe që merren me trafiqe.

Postimi i plotë:

Ne presidium me Noriegen flasin trafikante te damkosur!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Sot ne Vlore z.Dr mbas fjalimit “madhështor” të Ramës merr fjalën një burrë i “” nderuar “” E dini ju se kush ishte ky qytetar quhet Demir Licaj

Ky zotëri ish pronar i kampit te punëtorëve dhe i dënuar për prostitucion ne çështjen “stela”

I biri i tij Artur Licaj që është marrë me një seri trafiqesh droge, prostitucion etj. I dënuar në shtetet Itali ,Holland, Greqi dhe sot ky njeri është duke ndërtuar një pallat në zonën e plazhit të vjetër në Vlorë

A nuk është turpi me i madh që në tribuna bashkë me kryeministrin të jenë këta persona.

E bija e Demir Licaj ndodhet aktualisht në Gjermani dhe aty merret me trafik droge.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto