Templates by BIGtheme NET

Interi fiton ndaj Samdorias, Lazio humbet me Genoa

Inter arrin të marrë një fitore me vështirësi ndaj Sampdorias me rezultatin 2-1.

Golat e fitores për “zikaltërit” u shënuan nga D’Ambrosio dhe Naingolan.

Në sfidën tjetër Lazio humbi në shtëpinë e Genoas me rezultatin 2-1.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto