Templates by BIGtheme NET

Real Madrid dorëzohet në garën për kampionat

Real Madrid ka marrë një humbje të papritur ditën e sotme nga ekipi i Gironas.

Me këtë humbje madrilenët mbyllin e garën për kampionat. Girona rriti që të merrte një fitore 2-1 përballë galaktikëve të cilët vinin nga një formë e mirë pas disa fitoreve rresht.

Me këtë humbje Real i dorëzon Atlektikos vendin e dytë dhe lejon arratinë e Barcelonës në krye.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto