Templates by BIGtheme NET

Tirana ndahet në Barazim, Skënderbeu bie në Vlorë

Flamurtari arrin të marrë një fitore të madhe në Vlorë kundër Skënderbeut.

Golat u shënuar në pjesën e dytë nga Andi Ribaj dhe Emiliano Musta. Me këtë fitore që e lejon të korçarët fiksohen në vendin pestë të renditjes me skuadrat që kanë secila nga 33 pikë.

Ndërsa në sfidën tjetër Luftëtari dhe Tirana ndahen në barazim duke marrë nga një pikë. Golin për Tiranën e shënoi cobinha ndërsa për Luftëtarin shënoi Aleksi.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto