Templates by BIGtheme NET

Liverpool dhe Bayern ndahen në paqe

 

Sfida mes Liverpool dhe Bayern ka përfunduar në paqe, duke e shtyrë kualifikimin për në ndeshjen e kthimit.

Ndeshja e parë e vlefshëm për 1/8-at e Champions Leagues ka përfunduar në barazim pa gola ndërsa të dy skuadrat kishin rastet e tyre për shënim por pa mundur të dërgonin topin drejt rrjetës.

Ndeshja e kthimit në “Allianz Arena” do të luhet më 13 mars dhe do të jetë vendimtare për skuadrën që do të kualifikohet në çerekfinale.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto