Templates by BIGtheme NET

Me këtë “tank” personal mund të shkoni kudo (Video)

Ky është një mjet revolucionar, pasi mund të udhëtojë mbi çdo sipërfaqe qoftë borë, dhe apo rërë.

Me zhvillimin e teknologjisë, oferta për të lëvizur në terrene të ndryshme është e larmishme.

Një kompani ka arritur të krijojë një mjet që ecën si një mini-tank në çdo sipërfaqe dhe ju shpie aty ku doni.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto