Templates by BIGtheme NET

Stërvisni sytë dhe argëtohuni, por duhet të tregoheni të vëmendshëm (Fotot)

Iluzionet optike ndodhin shpesh, sidomos kur bëhet fjalë për fotografitë.

Shpeshherë nga nxitimi ndodh të mos i shquajmë mirë hollësitë në një foto duke u keqkuptuar, por pasi i vërejmë më mirë e kuptojmë pse bëhet fjalë.

Siç ndodh me fotot në galerinë e mëposhtme.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto