Templates by BIGtheme NET

Futbolli shqiptar nuk ndahet nga dhuna, tensione në sfidën Kastrioti-Tirana (Video)

 

Momente tensioni në stadiumi “Redi Maloku” në fund të ndeshjes mes Kastriotit dhe Tiranës.

Siç raportohet nga Fushë-Kruja, në momentet e mbylljes së takimit, është goditur lojtari i Tiranës, Grent Halili.

Edhe në momentet që arbitrat po dilnin nga fusha, edhe trajneri Mema është afruar tek trupa e arbitrave,  por është ndaluar nga forcat e policisë së shtetit, dhe është përplasur pikërisht me këta të fundit.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto