Templates by BIGtheme NET

Debati me akuza personale, Shehi-Nanos: Je legen i Ramës

Debate me akuza personale u zhvillua në “Opinion” mes analistit Mustafa Nano dhe ish deputetit të opozitës, Dashamir Shehi.

Duke mos u pajtuar me komentet e tyre politike, Nano i ka thënë ish-deputetit: Ke pi ndonjë gotë

Kaq ka mjaftuar dhe mes tyre të shkëmbeheshin fyerje.

DEBATI:

Mustafa Nano: Ti je në politikë, unë nuk jam. Këto janë opinione që unë i shpreh.

Dashamir Shehi: Për ça ke ardhur ti këtu o burr për katekizëm, do bëjmë diskutim akademik apo do bëjmë politikë.

Mustafa Nano: Emo Dash ke pirë ndonjë gotë tani, muhabet koti.

Dashamir Shehi: A fillove me këto muhabete ti tani, ti je tamam banda e legenëve të Edi Ramës

Mustafa Nano: Ti pi nga mëngjesi deri në darkë, nuk thashë ndonjë gjë nuk është turp.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto