Templates by BIGtheme NET

Partizani likujdon edhe Skënderbeun

Partizani ka arritur të fitojë ndaj Skënderbeut në një sfidë të luajtur në Selamn Stërmasi.

Me dy gola në, Partizani arratiset drejt titullit kampion. Ndërsa Skënderbeu duhet të luftojë akoma për të kapur një vend në Europë.

Golat për “demat e kuq” u shënuan nga Belica dhe Asani me penallti.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*