Templates by BIGtheme NET

Arsenal fiton ndaj Napolit, Chelsea likujdon Salvia Praga

Arsenalit arriti të triumfojë ndaj Napolit me rezultatin 2-0, duke hedhur një hap të sigurt drejt gjysmëfinales.

Nuk ka falur as Çelsi që ka mposhtur minimalisht Slavian e Pragës, ku aktivizohet dhe ish-sulmuesi i Skënderbeut, Piter Olainka.

Në 2 sfidat e tjera u shënuan plot 10 gola. Benfika triumfoi ndaj Ajntrakht Frankurtit me rezultatin 4-2, ndërkohë që Valencia mposhti me rezultatin 1-3 Vijarealin.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*