Templates by BIGtheme NET

Konsumoi 3 javë vetëm lëngje dhe ujë, gruaja pëson dëmtim në tru

Një grua izraelite në të dyzetat është dërguar në spital me dëmtim në tru pasi kishte ndjekur një dietë strikte vetëm me lëngje frutash.Gruaja, identiteti i të cilës nuk bëhet i ditur, kishte ndjekur dietën për 3 javë, pasi ia kishte rekomanduar një “terapist alternativ.

Dieta e lejonte të konsumonte vetëm lëng frutash dhe ujë, gjë që i kishte shkaktuar një çekuilibrim të kriprave në tru.

Sipas mediave izraelite, dëmtimi në tru që ka pësuar kjo grua mund të jetë i pakthyeshëm.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto