Templates by BIGtheme NET

Juventus shtyn festën e titullit, humbet ndaj Spal

Festa e titullit në Seria A për Juventusin është shtyrë në sfidën e rradhës pasi edhe pse mjaftonte një barazim, “zonja e vjetër” nuk ia doli përballë Spal.

Golit të të riut Kean, SPal i është përgjigjur me dy gola nga Flocari dhe Bonifazi.

Duket se titulli do vendoset javën e ardhshme ndaj Fiorentinës në Juventus Stadium.

Për bardhezinjtë duket se më me interes tashmë që praktikisht e kanë siguruar titullin kampion, është përballja me Ajaks në Champions League.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*