Templates by BIGtheme NET

Me varkën që paketohet për 60 sekonda dhe mund të merret kudo, pushimet janë më të bukura (Video)

Kjo varkë mund të bëhet gati në vetëm 60 sekonda.

“The Quickboat” mblidht së bashku pa pasur nevojën e ndonjë  vegle me vete.

Ajo është tejet praktike dhe mund të merret me vete në çdo vend, pasi nuk zë shumë vend.

Më pas mund ta përdorni për të shëtitur në det pa qenë nevojë të merrni varka me qira.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto