Templates by BIGtheme NET

Flakët në Notre Dame në Paris, shembin çatinë dhe kulmin (Video)

Çatia dhe kulmi i katedrales së Notre Dame është rrëzuar si pasojë e zjarrit që ka përfshirë godinën emblematike të Parisit.

Kjo dëshmohet nga dëshmitarët okularë që ndajnë fotografitë e dëmit shkatërrues.

Asnjë pasojë në njerëz ose të lënduar nuk janë raportuar për shkak të këtij incidenti deri më tani.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto