Templates by BIGtheme NET

Grabitet banesa e avokatit në Durrës, dyshohet se u morën 350 milionë lekë

Banesa e një avokati është grabitur në qytetin e Durrësit.

Avokati të cilit i është grabitur kasaforta brenda banesës është Emond Saliu.

Në kasafortë dyshohet se ka qenë një shumë prej 350 milionë lekësh të vjetra e cila pretendohet nga Saliu.

Policia nuk ka ende ndonjë të ndaluar për grabitjen por dyshon se ajo mund të jetë kryer nga ndonjë i afërm i avokatit duke qenë se dyert dhe dritaret e banesës nuk janë shkallmuar.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto