Templates by BIGtheme NET

Sfida për kualifikimin në gjysmëfinale, formacionet e përballjes Juve-Ajaks

Sot Juventusi dhe Ajaxi do të zhvillojnë një betejë të vërtetë për të prerë kualifikimin për gjysmëfinalen e Champions Leagues.

Mario Mandzukic nuk ka arritur të rikuperohet, ndërsa te Juventusi do të mungojnë edhe Girgio Chiellini dhe Martin Cacerez të cilët janë të dëmtuar.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto