Templates by BIGtheme NET

Eleminimi nga Champions, mediat spekulojnë për largimin e Alegrit nga Juventus

Juventusi pësoi një humbje mbrëmë,  që duket se do ta lërë me pasoja, të cilat do të largohen vetëm me disa blerje të mira në verë dhe nëse largohet Masimiliano Alegri.

Edhe pse Anjeli dhe Alegri, thanë se bashkëpunimi do të vazhdojë për shumë vite, nga Anglia vjen një lajm që “trazon ujërat” në kampin torinez.

“Sky Sports UK”, bën me dije se drejtuesit e bardhezinjve kanë kontaktuar Antonio Konten. Telefonata ka qenë e shkurtër dhe ishte thjeshtë për të marrë një informacion, nëse trajneri italian do të ishte i gatshëm të kthehej në stolin e skuadrës së tij të dashur.

Mbetet të shohim, tashmë se çfarë do të ndodhë me stolin e Juventusit, pasi ka shumë pikëpyetje të mëdha në lidhje me këtë temë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto