Templates by BIGtheme NET

Sot vendosen gjysmëfinalistet e dyta, formacionet me të cilat do përballen skuadrat

 

Mbrëmjen e sotme luhen dy ndeshjet e tjera të kthimit, të vlefshme për fazën çerekfinale në Champions League.

Manchester City pret Tottenhemit, pas humbjes minimale 1-0, në ndeshjen e parë. Tekniku spanjoll është i bindur tek kthesa e ekipit të tij, ndërsa nga ana tjetër Poçetino ka deklaruar se do shkojë edhe në këtë takim për të sulmuar.

Në sfidën tjetër, Liverpool fitoi 2-0 sfidën e parë ndaj Portos, dhe shkon në Portugali me një avantazh të madh në xhep. Gjithsesi, sfida nuk mund të quhet e përfunduar, dhe ekipi i Klop duhet të mbrojë këtë avantazh, me Porton që do luajë gjithçka për gjithçka.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto