Templates by BIGtheme NET

Inter i bën nder MIlanit, merr barazimin ndaj Romës

Inter ka arritur të marrë një barazim ndaj Romës e cila në këtë sfidë ishte e para që kërkoi të rrëmbente tre pikë që do e dërgonin në vendin e 4 duke u ngjitur në zonën Champions.

Sfida përfundoi me rezultatin 1-1 me gola të El Shaaraëy për Romën dhe për Inter golin e barazimit e shënoi Perisic.

Inter me këtë barazim vazhdon të mbajë vendin e tretë ndërsa Roma qëndron në vendin e 5 me një pikë më pak se Milan.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto