Templates by BIGtheme NET

“Asgjë për të fshehur dhe asgjë për të treguar”- Patozi flet për lëvizjen e re politike

Në këto ditë flitet për krijimin e një partie të re nga ish-eksponentë të Partisë Demokratike. Në një dalje për mediat Astrit Patozi, ish-nënkryetari i demokratëve ka folur për këto zëra duke bërë me dije se ditën e nesërme do jepen informacionet e detajuara.

Patozi u shpreh ditën e sotme se sot nuk kishte asgjë për të fshehur por edhe asgjë për të treguar.

“Nuk kemi asgjë për të fshehur asgjë për të treguar sot. Do i komunikojmë nesër detajet. Më vjen keq që nuk e shuaj dot kuriozitetin tuaj sot” tha ai.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto