Templates by BIGtheme NET

Atalanta fiton me Napolin dhe sfidon Romën dhe Milanin

Është hapur lufta për një vend në Champions në Seria A, pasi edhe Atalanta është futur në garë përpos Milan, Inter dhe Roma.

Me fitoren e sotme ndaj Napolit, Atalanta është me pikë të barabartë me Milanin me të cilin ndajnë vendin e katërt.

Fillimisht Zapata e më pas Pasalic, ish-lojtar i Milanit, e vulosën rezultatin në 1-2.

Bileta e fundit e Champions do të mbajë gjallë kampionatit ndoshta deri në ndeshjen e fundit.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto