Templates by BIGtheme NET

E rrallë në NBA, shënon kosh nga mesi i fushës në sekondën e fundit e kualifikon ekipin (Video)

Ylli i Portlandit, Damian Lillard, dhuroi një paraqitje mahnitëse në ndeshjen play-off në NBA, duke shënuar 50 pikë, ku përfshihet një trepikësh fantastik, pasi ekipi i tij, eliminoi Oklahomën të martën në mbrëmje.

Lillard regjistroi njërekord ekskluziv prej 50 pikësh dhe gjashtë asiste në një shfaqje të pabesueshme.

Ai arriti gjithashtu të shënonte një kosh nga dhjetëra metra largësi duke i dhënë ekipit të tij fitoren e ngushtë 118-115.

Tifozët e pranishëm dhe folësi që transmetonte ndeshjen shpërthyen në brohorima duke thirrur me sa kishin në kohë të mahnitur nga koshi i shënuar.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto