Templates by BIGtheme NET

Juventusi bën revolucion, ndryshon krejtësisht fanelën (Foto)

Juventusi ka prezantuar fanelën e re për sezonin e ardhshëm. Të bie në sy se për herë të parë, fanela kryesore nuk do ketë vijat e zakonshme bardhezi të klubit torinez.

Për të vendosur nëse fanela e re u pëlqen tifozëve, drejtuesit e klubit kanë publikuar një sondazh në rrjetet sociale për të vërejtur sesi do pritet ajo.

Juventusi u shpall kampion për herë të tetë në histori dhe tani po fillon të mendojë për sezonin e ardhshëm ku synimi kryesor është fitimi i Ligës së Kampioëve.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto