Templates by BIGtheme NET

Lazio mund Milanin dhe kalon në finale të Kupës së Italisë

Lazio ka arritur të fitojë ndaj Milanit në Kupën e Italisë duke kaluar në finale.

Ka mjaftuar vetëm një gol nga Correa që të kualifikonte Lazion.

Kështu Milan largohet nga gara për një trofe në këtë sezon duke u fokusuar vetëm në Seria A.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto