Templates by BIGtheme NET

“I pagoi 150 mijë euro deputetes për të kandiduar në Bashki, tenton vetëvrasjen”-Denoncimi te Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shërndarë denoncimin e qytetarit digjital i cili informon se kandidatët për kryetar bashkie në Kuçovë “kanë paguar te deputetja Ermonela Felaj” sipas tij, për t’u përzgjedhur nga kryeministri në garë.

Madje sipas qytetarit digjital, njëri prej tyre Sybi Shehu ka tentuar vetëvrasjen pasi nuk u përzgjodh edhe pse pagoi shumën e parave ashtu si kandidati tjetër.

Sipas tij, bëhet fjalë se janë paguar rreth 150 mijë euro.

Postimi i plotë:

Drejte vetevrasjes kandidati tre oresh i PS per bashkine e Kuçoves!

Kishte paguar 150 mije euro ndrikull Felajt!

Denoncon qytetari dixhital. Lexoni mesazhin e tij. sb

Pershendje Doktor. Dua tju informoj per nje ngjarje qe ka ndodhur ne kucove dy kandidat per kryetar bashkie te ketij rrethi, kan paguar tek Ermonela felaj nga 150 mij euro per ti perzgjedhur emrin tek Kryeministri. Sybiu shehu, para dy ditesh tentoj vetvrasjen ne liqeni gorajt rethi kucove, nga zhgenjimi qe mori nga Ermonela felaj ku humbi dhe 150 mij euro sepse emrin ja vuri vetem per dy ore sa u tha ne media dhe pasaj ndryshoji me perzedhjen e kanditatit tjeter ushtarit me te besuar Kreshnik hajdari ku dhe ai ka paguar 150 mij euro. Informacion i sigurt nga burime te sigurta brenda njerzve te afert. Te lutem publikoje. Gjith te mirat.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto