Templates by BIGtheme NET

Juventus e mbyll Seria A me humbje

Juventus ka humbur në sfidën përbyllse të Seria A ndaj Sampdorias.

“Zonja e Vjetër humbi në “Marras” me rezultatin 2-0.

Kjo sfidë vlente vetëm për statistika pasi Juve e kishte mbyllur kampionatin duke e ngritur trofeun.

Sot po luhen edhe sfidat e tjera të fundit ku lufta bëhet pë një vend në Champions League mes Interit, Milanit dhe Atalantës.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto