Templates by BIGtheme NET

Laçi dhe Tirana e nisin takimin ters, sfida rrezikonte mos zhvillimin për mungesë të energjisë elektrike

Sfida mes Laçit dhe Tiranës e cila do zhvillohet në Kurbin ku dy skuadrat luftojnë për objektiva të ndryshëm para takimi ka futur në panik ekipet për shkak të mundësisë së moszhvillimit të saj.

Pak para ndeshjes në stadiumin e qytetit të Kurbinit, kjo pasi dy orë para ndeshjes, në stadium nuk ka pasur energji elektrike, dhe po vihej në diskutim zhvillimi apo jo i takimit.

Prandaj është dashur ndërhyrja me të gjitha mundësite e OSHEE e cila ka rregulluar problematikën në rrjetin elektrik.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto