Templates by BIGtheme NET

Strakosha kërkohet nga gjigandët e futbollit britanik, të gatshme të paguajnë 25 milionë euro

Thomas Strakosha po bën paraqitje të shkëlqyeshme me Lazion dhe ato u kanë rënë në sy gjigantëve anglezë, të cilët ia kanë vënë syrin portierit të Kombëtares shqiptare

Thomas Strakosha është njëri prej portierëve më stabël në kampionatin italian të futbollit

Paraqitjet e përfaqësuesit shqiptar u kanë rënë në sy klubeve të njohura angleze.

Sipas të së përditshmes italiane “La Gazzetta dello Sport”, interesim për Strakoshën kanë shfaqur dy klubet e njohura angleze, Arsenal e Tottenham.

Sipas gazetës, klubi nga Serie A e vlerëson portierin shqiptar 25 milionë euro.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto