Templates by BIGtheme NET

Basha: 30 qershori varrimi politik i Edi Ramës

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka nëpërmjet një postimi në Facebook, ka deklaruar se 30 qershori është dia e fundit politike e Edi Ramës.

Sipas tij shqiptarët e kanë kuptuar dhe janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë.

30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të Avdylajve dhe bandave të krimit. Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me Shqipërinë që duan vetëm ata! Tani është koha për Shqipërinë e të gjithë shqiptarëve! Asnjë hap pas! #21qershor”, shkruan Basha. 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*