Templates by BIGtheme NET

Makina përplas motorin, plagoset një person

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në Tiranë, ku si pasojë një person është plagosur.

Në rrugën Ali Demi mjeti me drejtuese shtetasen D.,T , është përplasur me mjetin motor me drejtues A.,T ku si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit motorr shtetasi A.T i cili u dërgua në SQU nën kujdesin mjekësor.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion Paraprak

Në rrugën Ali Demi mjeti me drejtuese shtetasen D.,T , është përplasur me mjetin motorr me drejtues A.,T si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit motorr shtetasi A.,T i cili u dërgua në SQU nën kujdesin mjeksor.

Drejtuesja e mjetit ndodhet aktualisht e shoqëruar në komisariat. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*