Templates by BIGtheme NET

Fotoja e ecjes mes liderit kines dhe atij koreano-verior bëhet virale, zbulojeni pse

Udhëtimi diplomatik i presidentit kinez Xi Jinping në Korenë e Veriut thuhet se ka forcuar marrëdhënien e qëndrueshme mes dy vendeve dhe në dukje miqësinë e tij personale me Kim Jong-un.

Megjithatë një foto që është shpërndarë në rrjetet sociale tregon sesi teksa dy udhëheqësit ecin duke biseduar për çështjet e tyre, bashkëshortet i ndjekin nga dhjetëra metra larg.

Fotoja është shpërndarë dhe është bërë virale duke qenë se kjo gjë nuk ndodh rëndom me liderët e vendeve të tjera në SHBA apo Europë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*