Templates by BIGtheme NET

Rama pritet me protesta edhe në Elbasan

Kryeministri Edi Rama është në Elbasan për takimin e radhës. Ai është pritur sërish me protesta nga mbështetës së opozitës në Elbasan.

Me pankarta, “Rama ik”, dhjetëra militantë të Partisë Demokratike dhe opozitës, protestojnë për largimin e qeverisë dhe kundër zgjedhjeve monopartiake të 30 qershorit.

Ndërkohë qindra forca policie dhe forca speciale janë në Elbasan në mbrojtje të kryeministrit. 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*