Templates by BIGtheme NET

Griezman kërkon kalimin te Barcelona, paguan vetë klauzolën 120 milionë euro

Ndarja e Antoine Griezmann me Atletico Madrid është e pashmangshme, ashtu si e ardhmja e tij te Barcelona.

Tashmë kjo histori merkatoje ka marrë tjetër rrjedhë.

Dy klubet spanjollë janë në luftë të hapur dhe nuk kanë ndërmend të tërhiqen. Për të zgjidhur gjithçka mendon vetë sulmuesi francez.

Për të prishur kontratën me Atletico Madrid, kampioni i Botës do të paguajë nga xhepi i tij 120 milion euro, aq sa parashikohet edhe në klauzolë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*