Templates by BIGtheme NET

Griezman kërkon kalimin te Barcelona, paguan vetë klauzolën 120 milionë euro

Ndarja e Antoine Griezmann me Atletico Madrid është e pashmangshme, ashtu si e ardhmja e tij te Barcelona.

Tashmë kjo histori merkatoje ka marrë tjetër rrjedhë.

Dy klubet spanjollë janë në luftë të hapur dhe nuk kanë ndërmend të tërhiqen. Për të zgjidhur gjithçka mendon vetë sulmuesi francez.

Për të prishur kontratën me Atletico Madrid, kampioni i Botës do të paguajë nga xhepi i tij 120 milion euro, aq sa parashikohet edhe në klauzolë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto