Templates by BIGtheme NET

Griezman kryen vizitat mjekësore te Barcelona, De Ligt prezantohet te Juventusi të hënën

Griezman ka kryer vizitat mjekësore te Barcelona. Lojtari është tashmë zyrtarisht i katalanasve dhe për shërbimet e tij ata kanë paguar jo pak por plot 120 milionë euro.

Ai do i bashkohet sulmit tashmë të fuqishëm të Barcelonës me Mesin e Suarezin duke e bërë ekipin ndër kandidatët kryesorë për titullin kampion.

Ndërkohë edhe De Ligt ka nënshkruar me Juventusin dhe tashmë mungon vetëm prezantimi i tij me torinezët. Duke pasur parasysh lëvizjet e rivalëve në merkatyo, Juventusi duket pa rivalë edhe këtë sezon.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*