Templates by BIGtheme NET

Të gjithë prisnin De Ligt, në dyert e Juventusit shfaqet Ramsey

Kur të gjithë prisnin prezantimin e talentit holandez, De Ligt, Juventusi ka prezantuar mesfushorin britanik, Aaron Ramsey.

Lojtari ka mbërritur nga Arsenali me parametra zero dhe sipas trajnerit dhe drejtuesve të Juventusit pritet të jetë ndër më të rëndësishmit te bardhezinjtë.

Vetë lojtari është shprehur tejet i lumtur që do jetë pjesë e torinezëve duke thënë se ata janë një nga klubet më të mira në botë.

Ndërsa aka premtuar të japë maksimumin e shumë gola për ekipin që është favoriti kryesor për titullin kampion dhe një nga kandidatët për Ligën e Kampionëve.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*