Templates by BIGtheme NET

Real Madrid ofron Bale dhe 90 milionë euro për Neymar

“Los Blancos” po kërkojnë seriozisht sulmuesit brazilian dhe janë të gatshëm ta sakrifikojnë yllin uellsian plus 90 milionë euro për ta bindur pronarin e PSG-sës, Al Khelaifi që t’ia shesë yllin brazilian

Neymar në Real Madrid, një mundësi që po rritet gjithnjë e më shumë.

Sipas mediave spanjolle, “Los Blancos” e kanë marrë seriozisht transferimin e yllit brazilian në “Santiago Bernabeu”.

E përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo” shkruan se Reali ia ka bërë Paris Saint-Germainit një ofertë të avancuar: 90 milionë euro plus kartonin e Gareth Bale.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*