Templates by BIGtheme NET

Çifti i të moshuarve përleshen me hajdutët, i godasin me pantofla e karrige derisa i përzënë (Video)

Pamjet e një çifti të moshuar në shtetin Indian, Tamil Nadu, duke luftuar dy hajdutë të armatosur me thika, duke hedhur sende shtëpiake mbi ta është bërë virale.

Në pamjet, një burrë 70-vjeçar, i identifikuar si Shanmugavel, është fotografuar duke qëndruar jashtë shtëpisë së tij në Kalyanipuram, një fshat i vogël në shtetin Indian, Tamil Nadu.

Një hajdut i maskuar më pas ngadalë i afrohet nga pas dhe përpiqet ta mbysë duke përdorur atë që duket se është një copë leckë. Disa çaste më vonë, gruaja 65-vjeçare e Shanmugavel, e identifikuar si Senthamarai, vrapon jashtë teksa shfaqet një vjedhës i dytë me maskë.

Senthamarai hedh një palë pantofla në drejtim të vjedhësit duke tundur burrin e saj, duke e goditur atë dhe duke lejuar që Shanmugavel të shpëtojë dhe të hedhë një karrige plastike ndaj tyre.

Megjithëse hajdutët duket se mbajnë një lloj thike me vete, Shanmugavel dhe gruaja e tij vazhdojnë t’i godasin derisa ata largohen nga shtëpia.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*