Templates by BIGtheme NET

Iu prish jahti në det të hapur,  shpëtohen 7 turistët italianë

Roja bregdetare në Durrës ka arritur të shpëtojë 7 turistë italianë.

Turistët dhanë alarmin sos 5 milje larg portit të Durrësit, pasi jahti i tyre pësoi fikje të motorit për shkak të motit, i cili u shoqërua me erë dhe furtunë.

Turistwt ndodhen nw gjendje tw mirw shwndetwsore.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*