Templates by BIGtheme NET

Qëllohet me plumb në kokë 26-vjeçari në mes të Myslym Shyrit

Skena e krimit

Një 26-vjeçar është qëlluar me armë zjarri paraditen e sotme në mes të Myslym Shyrit. Plumbi e ka kapur të riun në kokë.

Ngjarja ka ndodhur pranë një objekti në rikonstruksion dhe i riu mësohet se ishte punonjës ndërtimi.

Policia ka marrë në pyetje pronarin dhe punëtorët e pallatit për sqarimin e rrethanave, por thuhet se në këtë onjekt kishte një javë që nuk punohej.

Nuk dihet ende identiteti i të plagosurit i cili është dërguar në spital në gjendje të rëndë.

“Sot rreth orës 11:30 në rrugën “Myslym Shyri”, dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri një shtetas, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç, pranë një objekti në rikonstruksion.

Shtetasit i është dhënë ndihma e parë dhe u transportua në spital për ndihmë të specializuar. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.”, thuhet në njoftimin e policisë./Hashtag.al

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto