Templates by BIGtheme NET

VIDEO- Ambasadori i OSBE-së ngre gishtin e mesit ndaj protestuesve

Ambasadori i OSBE-së Bernard Borchardt duke kaluar mes protestuesve te Drejtoria e Policisë së Tiranës është bërë protagonist me një veprim jo të hijshëm ndaj qytetarëve që gjendeshin atje.

Në videon e publikuar nga Syri.net, Borchardt shihet teksa kalon dhe ngre gishtin e mesit ndaj protestuesve të cilët thërrisnin “Rama Ik “ apo edhe “turp për ju”.

Një sjellje jo e zakonshme prej diplomati dhe përfaqësuesi ndaj qytetarëve të një vendi.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*