Templates by BIGtheme NET

Fast Foodi

Gjyshja ushtron dhunë çnjerëzore ndaj mbesës në supermarket (Video)

Video e tmerrshme është publikuar nga britanikja “The Mirror”, ku shihet një grua duke rrahur mbesën e saj në një supermarket pasi vajza e vogël kishte kërkuar t’i blinin një karamele. Abuzimi tronditës ka ndodhur para nënës së vajzës (nuses së gruas në fjalë), e cila nuk bëri dhe nuk tha asgjë. Supermarketi në provincën Hunan publikoi ​​pamjet e incidentit, ...

Lexo me teper »

Schwarzenegger i nënshtrohet një operacioni urgjent

Arnold Schwarzenegger, aktori i mirënjohur holliwoodian i është nënshtruar urgjent një operacioni në zemër. “TMZ” shkuan se aktori i njohur u shtrua dje në spital për zëvendësimin e valvulës së kateterit. Sipas medias ndërkombëtare, operacioni zgjati për disa orë. Kjo nuk është hera e parë që Schwarzenegger ka hyrë nën thikë për një operacion në zemër. Në vitin 1997 ai ...

Lexo me teper »

Ermal Meta fiton një tjetër çmim në Itali, për çfarë bëhet fjalë këtë herë

Këngëtari shqiptar, Ermal Meta do të nderohet me një tjetër çmim në Itali. Fituesi i Sanremo do të marrë nga kryetari i Bashkisë së Barit, çmimin “Çelësi i Qytetit”.  Ky çmmim do të dorëzohet nga kryetari Antonio Decaro në datën 31 mars në orën 11:00 në “Town Hall”.  Ermali prej 20 vitesh jeton në Bari. Përveç kontributit që ka dhënë ...

Lexo me teper »