Templates by BIGtheme NET

Fast Foodi

Mbretëresha Elizabeth dhe Princesha Charlotte ndajnë të njëjtin pasion, cili është

Shumë të ngjashme në pasionet e tyre. Fjalën e kemi për  princeshën Charlotte dhe stërgjyshen e saj, mbretëreshën Elizabeth. Hobi i preferuar i princeshës është hipizimi, që është dhe aktiviteti i preferuar i mbretëreshës. Princesha Charlotte pothuajse gjysmën e jetës së saj e ka kaluar duke u marrë me hipizëm, duke marrë parasysh se e ka filluar qëkur ishte 18-muajshe. ...

Lexo me teper »

Babai i Rita Orës kapet mat në momente të sikletshme, po urinonte në rrugë (VIDEO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, padyshim po përjeton kulmin e karrierës së saj muzikore, mbi të gjitha pas prezantimit të çmimeve të MTV VMA-s. Jo vetëm Rita, por edhe prindërit e saj kanë fituar mjaft ndjekës në rrjetet sociale, pas famës së madhe që e bija e tyre po tërheq dita-ditës. Mamaja e Ritës, Vera Ora ka tërhequr vëmendjen ...

Lexo me teper »

Vladimir Putin merr fundjavën pushim, mes kafshëve të egra në Siberi (FOTO/VIDEO)

Presidenti rus Vladimir Putin këtë fundjavë e ka kaluar shumë larg Moskës, sëbashku me disa zyrtarë të tjerë të lartë të Kremlinit, të cilët kanë shijuar naturën siberiane, shkruan RT. Fotot e botuara nga Kremlini tregojnë një Putin të qetë dhe me këmbët në pyjet e Republikës së Tyva-s në Siberinë Jugore. Një video tregon se presidenti po udhëtonte me shtiza ...

Lexo me teper »

Beyonce dhe Jay-Z i sulmon fansi në skenë, “i shpëtojnë” balerinët (VIDEO)

Një incident i ka ndodhur në skenë dy këngëtarëve të famshëm Beyonce dhe Jay-Z. Ata ishin në  turin e tyre muzikor dhe gjatë “OTR Tour Atlanta”, pasi kanë përfunduar këngën e tyre, gati për të dalë nga skena, një fans i çmendur ka tentuar t`i sulmojë ato. Balerinët pasi kanë parë fansin kanë vrapuar menjëherë drejt tij. Madje në video-t e ...

Lexo me teper »

‘Më ngatërruan me Tom Cruise’, burrat dhe gratë e Hollywood-it që ngjajnë me njëri-tjetrin (FOTOT)

Ekspertët thonë se ka shanse 1 në 135 raste, që të gjesh një person të të ngjajnë shumë, pavarësisht se nuk keni lidhje gjaku. E ndërsa në botën e Hollywood-it ka mjaft të famshëm që ngjajnë me njëri tjetrin, duket e pabesueshme që probabiliteti të jetë i tillë. Daily Mail ka publikuar një artikull, ku rendit të famshmit që ngjajnë ...

Lexo me teper »

Me syze dhe duke pritur ushqimin, deputetët socialistë pushime në Vlorë

Një grup deputetësh socialistë duket se vazhdojnë ende me pushime në prag të fundit të sezonit turistik dhe pikërisht ditët e fundit kanë zgjedhur t’i kalojnë bashkë dhe jo me familjet përkatëse. Elisa Spiropali ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet teksa së bashku me kolegët e saj, Almira Xhenbulla, Milva Ekonomi, Vilma Bello dhe Musa Ulqini, janë ...

Lexo me teper »

Me bastun e rroba ushtarake, Tahiri i ngjitet malit në Tepelenë- Ende në hetim për drogë

Ish-ministri Saimir Tahiri mesa duket është duke eksploruar vendin e tij. I veshur me rroba ushtarake, Tahiri ka ngjitur malet e Tepelenës, andej edhe nga ka origjinën. Nuk i mungon mjekra, bastuni në dorë dhe një kapele në foton të cilën e ka publikuar vetë. Këtë herë Tahiri shfaqet larg kostumit serioz të cilit jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë. Duhet ...

Lexo me teper »

Dua Lipa hyn në histori: E para këngëtare që kryeson me katër këngë në kanalin muzikor

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, padyshim po përjeton kulmin e karrierës së saj artistike. Lipa ka hyrë në histori si këngëtarja e parë femër, që kryeson me katër këngë në kanalin ‘Spotify’. Këtë e ka bërë të ditur vetë Dua, e cila e ndan lajmin e mirë me fansat e saj në rrjetet sociale. Po ashtu ajo paralajmëron fansat ...

Lexo me teper »

I kishte vdekur e ëma, Pink ndërpret koncertin për të ngushëlluar fansen (VIDEO)

Pink është rikthyer në skenë pas problemeve shëndetësore, prej të cilave u detyrua të shtynte disa koncerte njëri pas tjetrit në Australi. Në koncertin e saj në Brisbane, këngëtares i tërhoqi vëmendjen një pankartë dhe kështu ndërpreu koncertin. “Përshëndetje, emri im është Leah. Jam 14 vjeçe dhe kam mbetur pa nënën time të bukur. Kam nevojë për një përqafim… të ...

Lexo me teper »

Era Istrefi nxjerr video të çuditshme nga spitali: Nuk dua t’ju tremb, jam operuar

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi i ka bërë merak fansat e saj, kur ka rrëfyer se është shtruar në spital pasi i është dashur t’i nënshtrohet një operacioni. Përmes videove të publikuara në ‘Instastory’, Era ka folur për gjendjen e saj pas operacionit, duke treguar së çfarë ka ndodhur.  “Jam në spital, por nuk po du me u shqetësu kurrkush. Kam ...

Lexo me teper »