Templates by BIGtheme NET

Fast Foodi

“Kam qënë duke pritur që të zgjohesh”/ Zbulohet marrëdhënia e fshehtë e Aviciit me modelen çeke

DJ suedez Avicii kishte një të dashur sekrete dhe ishte një njerk i devotshëm për djalin e saj. Historinë e dashurisë e ka bërë të ditur vetë modelja Tereza Kaçerová me anë të një letëre të hapur në Instagram, në të cilën ajo zbuloi se çifti kishte planifikuar të kishte fëmijë të tyre.   Ajo gjithashtu postoi një video të ...

Lexo me teper »

Si në Hollivud, Kim Jong-un ruhet nga ‘burrat me të zeza’ teksa shkon të drekojë (Video)

Muskuj graniti, kostume elegante. Ekipi që merret me sigurinë e presidentit koreano-verior, Kim Jong-un, nuk mund të ngelte jashtë vëmendjes. Truprojat u kapën duke vrapuar pranë një makine me të cilën udhëtonte Kim Jong-un, që po shkonte në një pushim dreke pas samitit historik me homologun e tij koreano-jugor. Çdo anëtar i sigurisë duket se posedon karakteristikat ‘stereotipike’ të truprojeve ...

Lexo me teper »

‘Më pa pjesët intime’, aktorja tregon incidentin që i ndodhi në avion

Aktorja amerikane, Scarlett Johasson gjatë një interviste në emisionin “Jimmy Kimmel Live” ka treguar se çfarë i ka ndodhur për një moment të sikletshëm që i ka ndodhur gjatë një fluturimi. Teksa isha ulur në WC-në e tualetit kisha lënë derën hapur dhe ndërsa po merrte letrën higjenike, një tjetër ka tentuar të futet dhe më pa pjesën intime”,- ka ...

Lexo me teper »

Ndryshojnë emojit në rrjetet sociale, fushatës i bashkohen ‘lojtarët’ e mëdhenj

‘Microsoft’, ‘Google’ dhe ‘Facebook’ janë bashkuar në fushatën anti-armë të ‘Silicon Valley’ dhe po zëvendësojnë emojit e tyre të armëve me pistoleta uji. ‘Apple’ ishte i pari që e nisi këtë fushatë në vitin 2016 pas një serie të shtënash masive në SHBA. ‘Lojtarë’ të tjerë të mëdhenj ishin në mëdyshje për t’u bashkuar me këtë fushatë, por ‘Microsoft’ njoftoi ...

Lexo me teper »

Maradona i bën ëndrrën realitet 10-vjeçarit, ndiqni videon emocionuese

Legjenda e futbollit argjentinas dhe atij botëror, Diego Armando Maradona, i realizoi ëndrrën 10-vjeçarit Ali Turganbekov, një djali nga Kazakisistanit, i lindur pa këmbë, për shkak të një sëmundjeje gjenetike. Pasi i riu dërgoi një mesazh me shpresë tek lojtari i tij i preferuar, kjo iu realizua. “Unë luajta futboll me mikun tim Ali, i cili erdhi të takohej me ...

Lexo me teper »

‘Nuk i bleva shumë’, presidenti Trump tregon se çfarë i dhuroi Melanisë për ditëlindje

Gjatë një interviste për “Fox and Friends Thursday” , presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka zbuluar dhuratën që i ka bërë bashkëshortes për ditëlindjen e saj të 48-të. Fllimisht Trump tregoi se dita e djeshme ishte e rëndësishme, për të sepse bashkëshortja e tij Melani kishte ditëlindje. E më pas nuk kishte, se si t’i shpëtonte ...

Lexo me teper »

Familja e Avicii-t konfirmon zërat për vetëvrasje: Nuk mund të vazhdonte më

Familjarët e Avicii-t kanë deklaruar, se DJ i njohur mund të jetë larguar nga kjo botë për shkak të një vetëvrasjeje të mundshme. “RT” shkruan se këtë deklaratë familjarët e DJ-it të ndjerë e kanë bërë përmes një letre publike për fansat e tij. Muzikanti i nominuar për ccmimet Grammy, emri i vërtetë i të cilit është Tim Berling u ...

Lexo me teper »

Pas puthjeve dhe shtrëngimeve të dorës, plasin gallatat në rrjet me Trump dhe Macron (MEMET)

Presidenti francez Emmanuel Macron duket se e ka shijuar vizitën e tij në Shtëpinë e Bardhë, ku takoi presidentin Donald Trump. Macron dhe gruaja Brigitte, vizituan rezidencën presidenciale këtë javë. Një vizitë e cila u komentua gjatë për shtëngimet e shpeshta të duarve midis dy homologëve. Përpos shtëngimeve të duarve, shpesh herë Macron dhe Trump u puthën në faqe ndërsa ...

Lexo me teper »

Qyteti nën qytet/ Zbulohen tunelet e ndërtuara nga militantët në Siri (VIDEO)

  Ushtria siriane ka gjetur një rrjet të gjerë tunelesh të ndërtuara nga xhihadistët në Douma, jo larg nga Damasku. E vendosur 15 metra thellë nën sipërfaqen e tokës, tunelet masivë mbështeten nga shtylla metalike dhe janë të mbuluara me disa lloj pllakash, duke krijuar një pamje metroje. Ato shtrihen për kilometra të tëra nën qytet, të vendosura nën zonën ...

Lexo me teper »