Templates by BIGtheme NET

Fast Foodi

Mbase mund të bini dakord me mesazhin e Robert Aliajt

Artisti Robert Aliaj ka dhënë sot një mesazh, që ndoshta shumë prej njerëzve mund të gjejnë veten e tyre. Teksa ka publikuar një foto të tij, ku me një shall të zi ka mbuluar fytyrën Aliaj ka theksuar se njerëzit e rremë, pra që kanë një maskë kanë diçka për të ruajtur. Pra sipas tyre duhet të rujanë imazhin e ...

Lexo me teper »

“Paga ime prej $200.000 nuk është shumë e madhe”, politikania shkakton zemërim masiv me deklaratën e saj

Politikania australiane Lucy Gichuhi është “kryqëzuar” nga opinioni publik pasi e ka quajtur pagën e saj prej 200,000 dollarësh, jo ndonjë gjë të madhe. “Se sa paguhem mund ta gjeni në internet, nuk para e kontrolloj sepse vjen në bankë, por nuk është shumë para. Politikanët punojnë kaq shumë dhe askush nuk mund t’i kompensojë ata për punën që bëjnë”. ...

Lexo me teper »

Beyonce dhe Jay-Z xhirojnë në muzeun e Luvrit, sjellin këngën e re

Dy këngëtarët me famë botërore Jay Z dhe Beyonce ka publikuar së fundmi  albumin e përbashkët ‘Everything is love’. Albumi erdhi si në surprizë për të gjithë fansat e çiftit të njohur, por ajo që i mahniti më shumë ishte videoklipi i këngës, “Apes**t”. Kjo këngë është realizuar në muzeun e Luvrit dhe Beyonce e Jay-Z janë të parët që xhirojnë ...

Lexo me teper »

20 udhëtarë të dehur detyruan devijimin e një fluturimi, Ryanair kërkon ndalimin e pijeve në aeroporte

Kompania e fluturimeve Ryanair ka bërë thirrje për ndalimin e alkoolit në aeroportet irlandeze pasi 20 pasagjerë të dehur detyruan devijimin e një fluturimi për në Ibiza në Paris. Tre nga pasagjerët pasi dolën nga aeroplani u arrestuan nga policia franceze në Paris, gjë që shkaktoi shturjen me tre orë të fluturimit. Linja ajrore sugjeron limitimin e dy pijeve për ...

Lexo me teper »

Martohet Jona Spahiu, dalin fotot e ceremonisë

Jona Spahiu, moderatorja  ka publikuar së fundmi foto nga ceremonia e saj e dasmës. Në rrjetet sociale ajo ka publikuar fotot me fustan të bardhë ku i duket qartazi edhe barku i saj i rrumbullakët. Në dasmë Jona mblodhi familjarët, të afërmit e miqtë ku atmosfera është shumë e gjallë. Në një  video të publikuar bashkëshorti i saj Frenkli që ...

Lexo me teper »

Cristiano Ronaldo një ‘hero’ brenda dhe jashtë fushës së blertë, gjesti që bëri për fansin e vogël që qante (VIDEO)

Një fans i vogël i Cristiano Ronaldos ka shpërthyer në lot kur ka menduar se ka humbur shansin e tij për të takuar yllin portugez, por është surprizuar në minutën e fundit. Ronaldo i cili kishte zënë vend në autobus, ka dalë jashtë kur ka parë që një djalë i vogël ka shmangur forcat e sigurisë për ta takuar dhe ...

Lexo me teper »

‘Si hynë e si dolën’, rrjeti tallet me gjermanët pas dështimit me Meksikën (MEMET)

Pas humbjes së Gjermanisë ndaj Meksikës në stadiumin Luzhniki në Rusi, në rrjet kanë plasur gallatat ndaj kampionëve të botërorit të kaluar. Statistikat favorizonin Gjermaninë që në 11 përballje direkt me Meksikën, kishte fituar 6 e barazuar 4, me vetëm 1 humbje, por mbrëmjen e djeshme këto statistika nuk vlejtën aspak. Ekipi i drejtuar nga trajneri Low zbriti në fushë ...

Lexo me teper »

Ndodhen në të njëjtin lokal me tifozët argjentinas, shikoni çfarë bëjnë tifozët brazilianë pasi Mesi humbi 11-metërshin (Video)

11-metërshi i humbur nga Lionen Mesi nuk është pritur mirë nga tifozët argjentinas, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për ata brazilianë. Të ulur në një lokal në Rusi, tifozët argjentinas reagojnë të mërzitur për 11-metërshin e humbur. Por pak metra më pas në një tavolinë tjetër ndodhen disa brazilianë, që kënaqen pa masë nga gjuajtja e sulmuesit ...

Lexo me teper »